Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej o ciasteczkach Rozumiem

Akredytacje SPOTTER - Podkarpackie Pokazy Lotnicze

Na terenie pokazów przewidziana jest specjalna strefa spotters – przeznaczona dla miłośników fotografii lotniczej, ułatwiająca fotografowanie w czasie pokazów.

Dostęp do strefy będzie ograniczony jedynie dla osób posiadających specjalne akredytacje spotterskie (nie mylić z akredytacją dla mediów). Osoby zainteresowane otrzymaniem akredytacji spotters proszone są o przesłanie wypełnionego formularza na adres: redakcja@epmlspotters.pl w temacie wiadomości wpisując: „AKREDYTACJA: IMIĘ I NAZWISKO”. Wnioski o akredytację będą przyjmowane do 20 lipca 2018 r.

header pokazy2018

O przyznawaniu akredytacji będziemy informować telefoniczne lub mailowo. Na jedną grupę spotterską przewidujemy 3 miejsca. Istnieje możliwość przyznania większej ilości miejsc, po indywidualnym uzgodnieniu i umotywowaniu takiego zgłoszenia.
 
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Identyfikatory dla osób akredytowanych będą do odebrania przez cały czas trwania wydarzenia na stoisku organizatora, które ulokowane zostanie przy głównym wejściu na teren pokazów lotniczych.

Wszystkich Spotterów informujemy, że akredytację na IV edycję Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Mielcu można pozyskać wypełniając formularz pobrany ze strony wydarzenia. Liczy się data złożenia wniosku, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.