Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej o ciasteczkach Rozumiem

Ambasadorzy Chile i Rumunii z wizytą w PZL Mielec

27 stycznia 2017 roku Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu gościły Ambasadorów Chile i Rumunii. Wizyta członków misji dyplomatycznej Republiki Rumunii w Polsce Ambasadora Ovidiu Dranga oraz Botond-Levente Kövessi, Pierwszego Sekretarza ds. Ekonomicznych i Handlowych miała na celu dialog o potencjalnej współpracy branż lotniczej i zbrojeniowej obu krajów, z uwzględnieniem możliwości zakupu produkowanych w mieleckiej fabryce śmigłowców S-70i BLACK HAWK.
 
1778331487

Podczas wizyty Ambasador Dranga miał okazję zapoznać się z linią montażu końcowego śmigłowca i wizytować nowoczesne Centrum Badań i Prób Statków Powietrznych. Tego samego dnia PZL Mielec odwiedził również Ambasador Chile w Polsce Alfredo Garcia Castelblanco, piastujący swój urząd w naszym kraju od 2014 roku. Wizyta miała na celu zapoznanie się z potencjałem mieleckiej fabryki oraz  prezentację linii produkcyjnej śmigłowców BLACK HAWK.
 
1471268957

Źródło: www.pzlmielec.pl