Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej o ciasteczkach Rozumiem

Redakcja


Kontakt z redakcją:
e-mail: redakcja@epmlspotters.pl


Wydawca / Redaktor Naczelny:
Marcin Kołacz
e-mail: marcin.kolacz@epmlspotters.pl
telefon: +48 605 570 377


Zastępca Redaktora Naczelnego
Wideoreporter - montażysta wideo
Marcin Bobro
e-mail: marcin.bobro@epmlspotters.pl
telefon: +48 661 183 349

Redaktorzy:
Mariusz Rajchel
e-mail: mariusz.rajchel@epmlspotters.pl

Andrzej Rak
e-mail: andrzej.rak@epmlspotters.pl


Piotr Stec
e-mail: piotr.stec@epmlspotters.pl

Robert Wiech
e-mail: robert.wiech@epmlspotters.pl